Nastał Świąteczny Czas…

Szanowni Państwo.

Święta i Nowy Rok o szczególny czas. Okres w którym możemy na chwilę przystopować, pobyć z bliskimi i obejrzeć się za siebie. W tym szczególnym momencie Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu, chciałby najpierw podziękować. Przede wszystkim za nieustające wsparcie naszych działań, to bardzo ważne dla nas. Czujemy wtedy, że nasza, niejednokrotnie ciężka praca, sprawia radość innym. Doceniamy poparcie materialne, tutaj naprawdę wielkie słowa uznania należą się naszym Darczyńcom, którzy w trudnych gospodarczo czasach, dzielą się z nami. Bez nich wiele zrealizowanych projektów, nigdy nie zostałoby zaczętych. Dziękujemy za liczny udział Państwa w naszych wycieczkach pociągami specjalnymi. Wasza radość, jest równocześnie wymierną pomocą i cegiełką wspierającą odbudowę taboru.

Nie sposób wymienić wszystkich form wsparcia jakie od Państwa otrzymujemy, ale chcemy zaznaczyć, że są one dla nas ważne i stanową „paliwo” dla klubowych pracujących Wolontariuszy.

Za te niewymienione też dziękujemy.

W ten Świąteczny Czas chcemy, życzyć Państwu dużo Zdrowia i Radości ze spotkań z bliskimi.

Wielu wzruszających chwil i Spokoju.

A w Nadchodzącym Nowym Roku, tego samego tylko dużo więcej. Żebyście z uśmiechem mogli spędzić, kolejne dni, które Was czekają.